Hakkımızda

Temelden çatıya, Ahşaptan metale, Denizden karaya, Spordan sağlığa,
25 YILLIK TECRUBE İLE, YAŞAMIN HER ALANINDAYIZ...

Türkiye'de “Su Yalıtım Sistemleri (Poliüretan likit membran ve Akrilik likit membran), Endüstriyel ve Spor zemin sistemleri, Çakıl taşı zemin kaplamaları, Mobilya boyaları, Metal çelik boyaları ve kaplama sistemleri, Parke kimyasalları grubu” sektörlerinin en üstünde yer alan ve bir ailenin parçası olduğundan emin olan saha çalışanlarına adanmış son derece profesyonel bir kadroyla, Tüketicilerin ve distribütörlerin ihtiyaçlarını sürekli izleyerek ve yakın irtibat halinde olmayı önemseyerek pazarın gelişimini sürdüren bir kuruluşla, Yurtiçinde ve yurtdışında diğer rakip ticari kurumlar arasında, ürün kalitesi bakımından Asya ve Avrupa ülkeleri arasında yaygın olarak tanınan, aynı zamanda hem üretim hem de satış yapan 25 yıllık bir kuruluştur. Uluslararası standartlara (ISO) göre iyi donanımlı laboratuvarlarımızda aşamalı değerlendirme ile birlikte en son ürün modifikasyonlarını takip eden son derece güncellenmiş bir Ar-Ge ekibi ile, İnnova Polimer’in, etki alanındaki benzersizliğinin simgesi, ürün yeniliği ve birinci sınıf arayıcı iki ilkeye bağlı:
 

Teknoloji geleneği
Türkiye'nin önde gelen kimya şirketi olan İnnova Polimer, yenilikçi ve kimyasalların geliştirilmesi ve araştırılmasına hevesle bağlıdır. Şirketin kuruluşundan bu yana 25 yıldan uzun bir süredir bu geleneğimiz olmuştur. Bir teknoloji geleneğinin kurumsal sağlam temeline dayanarak, dünyadaki herkesle paylaşmak için yeni ve kalıcı teknoloji yaratmaya çalışıyoruz.

İnsanlarla ortaklık
İnnova Polimer, insanlara saygının bizi ekonomik ve sosyal sorumluluklarını güçlü bir şekilde tanıyan bir şirket olarak başarılı bir yolda yönlendirmemizin anahtarı olduğuna inanıyor. Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla, topluluklarımızla ve çalışanlarımızla yaptığımız ortaklıklar, toplumun iyileşmesine katkıda bulunma misyonumuzu gerçekleştirmek için çok önemlidir

Sizinle Genişleyen Markalarımız.