INNOPUR SPORT SELF.LV ATH-200

Ürün Kodu :

INNOPUR SPORT SELF.LV ATH-200

Tanım
İki bileşenli, poliüretan bazlı, self leveling, Atletizm pistleri için, esnek zemin kaplaması. INNOPUR SPORT PU SELF ATH-200, esnek, self levelling(kendiliğinden yayılan) elastomerik yapıda ,solventsiz 2 komponentli poliüretan esaslı atletizm pistleri için geliştirilmiş, zemin kaplama malzemesidir.

KULLANIM YERLERİ
INNOPUR SPORT PU SELF ATH-200, sıvı olarak tatbik edilen çok amaçlı spor zemin kaplaması olup darbe direnci ve dayanımı yüksek atletik zeminler oluşturur. INNOPUR SPORT PU SELF ATH-200 kauçuk granül kullanılarak üretilen şiltelerin yere serilmesi ile veya kauçuk granüllerin yerinde dökülmesi ile oluşturulan esnek zeminlerin kaplanması için kullanılabilir. INNOPUR SPORT PU SELF ATH-200 kullanılarak elde edilen zeminlerin kimyasal direncini, renk stabilizesini artırmak için uygun bir UV dayanımlı son kat kullanılması tavsiye edilir.

UYGULAMA
Uygulama İçin Gerekli Çevre Koşulları

✓ Maksimum ortam nemi %80 olmalı-Ortam sıcaklığı 10-30 °C arasında olmalı-Açık alanlarda uygulamaya başlamadan 24 saat önce, uygulama esnasında ve uygulamadan 24 saat sonra yağmurlu olmamalı
✓ Zemin sıcaklığı o anki şebnemleşme (çiğ düşme) sıcaklığının3 °C üzerinde olmalı. Ortam sıcaklığı
✓ Ortam Nemi-Şebnemleşeme Sıcaklığı tablosunu firmamızdan isteyiniz.

INNOPUR SPORT PU SELF ATH-200 beton zeminler üzerine uygulanacak ise
✓ Zemin sıcaklığı 10-30 °C arasında olmalı.
✓ Zemin betonunun nemi %4’den az olmalı. Gerekirse uygun bir cihaz ile ölçüm yapılmalı.
✓ Yeni beton zeminler en az 28 günlük olmalı.
✓ Zemin betonun kopma mukavemeti Min. 1,5N/mm² olmalıdır.

Karıştırma
INNOPUR SPORT PU SELF ATH-200, 2 komponentli olup A: B-100:65 (ağırlık) oranlarında karıştırılarak kullanılır.2 Komponentli poliüretan sistemlerde tavsiye edilen karışım oranlarında A ve B komponentlerinin homojen karışımı maksimum performans açısından çok önemlidir. Önce A komponenti karıştırılarak çökme varsa homojen hale getirilir..A komponentinin içine B komponenti dökülür.200-300 d/d bir karıştırıcı ile minimum 3 dakika karıştırılır. Ambalaj çeperleri ve dip tarafları karıştırıcı kanatları ve mala ile iyice sıyrılır.

SARFİYAT
2 mm zemin kaplaması elde etmek için 1 m²’ye 2-2,5 Kg arasında kullanılmalıdır.

RENK
Ral renkleri

TEMİZLİK
Yaş iken Tiner ile yapılabilir. Kürünü aldıktan sonra mekanik olarak temizlenebilir.

RAF ÖMRÜ
Orijinal ambalajlarında 15-25 ºC arasında kuru koşullarda muhafaza edilmeli. Direkt güneş ışığına maruz kalmamalı. Bu koşullarda raf ömrü 1 yıldır.

AMBALAJ
A Komponenti 260 Kg varil
B Komponenti 210 Kg varil

Ürün Gruplarımız Temelden çatıya, Ahşaptan metale, Denizden karaya, Spordan sağlığa,
25 YILLIK TECRÜBE İLE, YAŞAMIN HER ALANINDAYIZ...